Zadzwoń do nas Napisz wiadomość

Podest techniczny do suwnicy

Realizacja podestu do suwnicy

Podest do suwnicy to specjalna konstrukcja, która jest umieszczona na wysokości suwnicy, czyli urządzenia służącego do przemieszczania ciężkich ładunków wzdłuż prowadnic. Podest ten służy do  bezpiecznego i wygodnego dostępu do suwnicy, co ułatwia jej obsługę. Podest może być wyposażony w różne funkcjonalności, w zależności od potrzeb użytkownika. Może posiadać uchwyty, barierki zabezpieczające przed upadkiem, drabinki, platformy obrotowe, a także systemy oświetleniowe czy wentylacyjne. Podesty do suwnic są często wykorzystywane w przemyśle, w magazynach czy w halach produkcyjnych, gdzie konieczne jest wykonywanie prac na wysokości. Podest techniczny wykonany przez GTECH składa się z platformy, która na swojej powierzchni posiada antypoślizgową teksturę (blachę ryflowaną), bramke wejściową i oczywiście barierki, które zapobiegają przed upadkiem z wysokości.

Całość została pospawana metodą MAG, przy użyciu drutu spawalniczego o średnicy 0.8mm SG2 i spawarek firmy Kemppi, dzięki czemu jesteśmy pewni, że spoiny będą wysokiej jakości i konstrukcja nie zawiedzie. Zgodnie z prośbą klienta, konstrukcja stalowa została pomalowana metodą natryskową z zachowaniem klasy C3 korozyjności. Kategoria korozyjności C3 jest przeznaczona
głównie dla pomieszczeń o dużej wilgotności i zanieczyszczeniu powietrza, mieszczących się w środowiskach miejskich i przemysłowych. GTECH - dla przemysłu posiada profesjonalnie wyposażony park maszynowy i pracuje na najwyższej jakości sprzęcie, który pozwala nam na tworzenie najwyższej klasy konstrukcji stalowych dla najbardziej wymagających klientów.

Sprawdź nasze konstrukcje stalowe

Zacznij współprace z profesjonalistami TUTAJ

Zaobserwuj nas również na facebooku